Компания "Экосвит" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Компания "Экосвит", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Экосвит", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "Экосвит"
Пошук:


Послуги
Компания "Экосвит"Компания НПП "Экосвит" занимается в сфере утилизации люминесцентных, а также других типов ламп по всей Украине, с центральным офисом в Киеве.

Телефон:
(044) 228-6776

Адрес:
ул. Красноармейская (Большая Васильковская), 13/1, офис 519
Сайт:
www.ecosvit.com.ua

E-mail:
don.lupo@mail.ru


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Компания "Экосвит" на карті Києва


Компания "Экосвит" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Экосвит"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Экосвит", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги утилизации ламп, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Экосвит, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.