Охранное агентство "Профишилд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Охранное агентство "Профишилд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Охранное агентство "Профишилд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Охранное агентство "Профишилд"
Пошук:


Послуги
Охранное агентство "Профишилд"Наша компания предоставляет услуги в области информационной безопасности, комплексного обслуживания систем безопасности, информатизации, технических испытаний и исследований, а также другие услуги в области информационных технологий и компьютерных систем.

Телефон:
(067) 584-7346

Адрес:
ул. Эспланадная, 20
Сайт:
www.profyshield.com.ua

E-mail:
info@profyshield.com.ua


Метро поблизу:
Дворец спорта
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Охранное агентство "Профишилд" на карті Києва


Охранное агентство "Профишилд" на карті Києва


Коментарі користувачів: Охранное агентство "Профишилд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Охранное агентство "Профишилд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати охранное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Профишилд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.