Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина"
Пошук:


Послуги

Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина"Поставки бензина и дизельного топлива по оптовым ценам.

Мы выполняем заказы на снабжение бензином, дизтопливом, битумами дорожными оптом в любых количествах и на самых выгодных условиях благодаря прямым поставкам продуктов переработки нефти от наших партнеров:
- "Мозырский НПЗ";
- ПАО "Укртатнафта";
- НПЗ "Уфимской группы".

Оптимальные условия приобретения бензинов, дизельного топлива, битумов дорожных и мазута оптом

"Линик Украина" предлагает клиентам оптимальные условия сотрудничества:
- оптовые цены на светлые и тёмные нефтепродукты;
- широкий ассортимент марок бензинов (А-76/80, АИ-92, АИ-95), дизельного топлива (летнее, зимнее), темных нефтепродуктов (битумов, мазута) ;
- высокое качество.

Доставка бензина, дизельного топлива, битумов дорожных, мазута.

Наша компания осуществляет доставку нефтепродуктов по всей территории Украины с помощью авто и железнодорожного транспорта.

Поставка каждой партии товара сопровождается необходимыми документами и сертификатами качества.

Телефон:
(044) 528-3844

Факс:
(044) 528-3844

Адрес:
ул. П. Лумумбы, 4/6, оф. 816
Сайт:
www.linik-ukraine.com.ua

E-mail:
info@linik-ukraine.com.ua


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина" на карті Києва


Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина" на карті Києва


Коментарі користувачів: Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Поставщик бензина и дизельного топлива "Линик Украина", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати поставщик бензина и дизельного топлива, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Линик Украина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.