Интернет магазин автозапчастей "IGSI" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Интернет магазин автозапчастей "IGSI", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет магазин автозапчастей "IGSI", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Интернет магазин автозапчастей "IGSI"
Пошук:


Транспорт

Интернет магазин автозапчастей "IGSI"Интернет магазин автозапчастей "IGSI" специализируется на продаже запчастей для нескольких автомобильных брендов, находящихся под крылом VAG, а также мы предлагаем услуги по профессиональному чип-тюнингу автомобилей.

Вы можете купить запчасти для Audi, Volkswagen, Skoda и Seat. Мы работаем со всеми группами запчастей, в том числе и с кузовными.

С нами купить нужную запчасть на, например, Skoda Octavia Tour (Шкода Октавия Тур) проще, т.к. во-первых у нас простой и доступный каталог выбора запчастей, во-вторых: мы предлагаем демократичные цены, в-третьих: в нашем асортименте только сертифицированные и официально завезенные запчасти, что гарантирует качество, а это, согласитесь, важный параметр выбора запчасти на свой автомобиль.

Система знижок:
от 5 до 15%


Телефон:
(066) 663-1991

Адрес:
ул. Н. Василенко, 7
Сайт:
www.igsi.kiev.ua

E-mail:
igsi.kiev@gmail.com


Метро поблизу:
Берестейская
Нивки

Рубрики:
Автомагазини
Автозапчастини

Додати компанію

Интернет магазин автозапчастей "IGSI" на карті Києва


Интернет магазин автозапчастей "IGSI" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет магазин автозапчастей "IGSI"ip: 78.111.186.#
Відгук залишив: leon
16 червня 2015 11:06 #

Покупал на ИГСИ катушку зажигания на свою Шкоду Тур. Все понравилось и цена и менеджеры по подбору. Рекомендед)

  • +13

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.