Студия дизайна "Serga" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Студия дизайна "Serga", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия дизайна "Serga", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Студия дизайна "Serga"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в студии дизайна

Студия дизайна "Serga"Разработаем дизайн логотипа и на его основе - фирменный стиль, который поможет выделить вас на фоне других!

С портфолио работ по дизайну логотипа и фирменного стиля можете ознакомиться на сайте.

Заказать дизайн логотипа и фирменного стиля можно по электронной почте или по телефонам.

Телефон:
(063) 641-7523, (099) 167-8187, (067) 757-2327

Адрес:
ул. Ливарская, 5
Сайт:
www.serga.com.ua

E-mail:
info@print-ok.com.ua


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Поліграфія
Веб-дизайн

Додати компанію

Студия дизайна "Serga" на карті Києва


Студия дизайна "Serga" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия дизайна "Serga"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия дизайна "Serga", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Serga, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.