Ремонтная компания "Rain & House" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ландшафтний дизайн Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Ремонтная компания "Rain & House", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ландшафтний дизайн або географічно спростити відбір (наприклад: ландшафтний дизайн, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонтная компания "Rain & House", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ландшафтний дизайн до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ландшафтний дизайн в Києві » Ремонтная компания "Rain & House"
Пошук:


Ремонт

Ремонтная компания "Rain & House"Основная специализация компании "Rain & House" - разработка современных систем автоматического полива для частных загородных участков и коммерческих объектов.

Мы выполняем весь комплекс работ: проектирование, монтаж, гарантийное и послегарантийное обслуживание поливных систем.

Дополнительной специализацией компании является предоставление сантехнических услуг. Мы предлагаем Вам обширный комплекс услуг, перечень и цены на который Вы можете посмотреть на нашем сайте.

Также Вы можете заказать у нас услуги электрика. Наш опытный специалист выполнит для Вас не только монтаж электрооборудования, но и произведет все необходимые расчеты по мощностям и нагрузкам, а также выполнит проектные работы.

Компания Rain & House занимается также ремонтами квартир и домов. За умеренную и адекватную плату мы качественно выполним для Вас любую работу, связанную с ремонтом и отделкой.

Телефон:
(097) 105-1453

Адрес:
пр-т Лесной, 17б
Сайт:
www.rainhouse.com.ua

E-mail:
rainhouse@ukr.net


Метро поблизу:
Черниговская
Лесная

Рубрики:
Ландшафтний дизайн
Ремонт квартир

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: пре...
Додати компаніюРемонтная компания "Rain & House" на карті Києва


Ремонтная компания "Rain & House" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ремонтная компания "Rain & House"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтная компания "Rain & House", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Rain & House, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.