Банный дом - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бані, сауни Києва

Якщо вас цікавить Банный дом, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бані, сауни. А якщо вам є що сказати про Банный дом, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бані, сауни до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Бані, сауни в Києві » Банный дом
Пошук:


Розваги
Банный домДобро пожаловать в отличное место для отдыха и расслабления на берегу р. Стугна в г. Украинка!

Для Вашего отдыха работает "Банный дом", где Вы сможете легко поправить свое здоровье после тяжелого трудового дня или весело на природе отпраздновать с друзьями свой праздник.

Человек полностью отдыхает и расслабляется тогда, когда делает то, что ему нравится. Сложно найти того, кто не любит водные процедуры и теплый воздух. Можно все это получить лежа на пляже, на берегу реки, а можно просто расслабиться в бане с уютной комнатой отдыха.

В работу бани заложены классические русские приёмы закаливания, оздоровления и продуктивного отдыха гостей в просторной липовой парной с медовым ароматом.

В нашей бане для Вас предусмотрено ароматерапия, аудио-видео, ведро-водопад, ТВ в трапизной, чайная церемония, пляж, мангал, наличие большого ассортимента растительного материала для приготовления "вкусного пара", банных веников, чаев, а также есть все необходимые сопутствующие аксессуары.

От заведения - 1 заварник чай с медом в подарок!

Телефон:
(067) 455-1355

Адрес:
Киевская обл., г. Украинка, ул. Загребельная

Рубрики:
Бані, сауни

Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка"

Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка" приглашает истинных ценителей здорового образа жизни...
Оздоровительный комплекс "Штайн"

Приглашаем Вас провести незабываемое время в оздоровительном комплексе "Штайн"! У нас идеально отдых...
Банный комплекс "На Толстого"

Банный комплекс "На Толстого" состоит из двух бань: Хаммам и Русская баня (только открылась). За...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Банный домЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Банный дом, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Банный дом, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.