Центр оперативной полиграфии "Навис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Центр оперативной полиграфии "Навис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Центр оперативной полиграфии "Навис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Центр оперативной полиграфии "Навис"
Пошук:


Послуги

Центр оперативной полиграфии "Навис"Центр оперативной полиграфии v12print предлагает как стандартные услуги так и изготовление нестандартной полиграфии от 1 экземпляра.

Система знижок:
- cкидки меняются каждую неделю


Телефон:
(044) 331-7224

Адрес:
ул. Золотоворотская, 6а, оф. 16
Сайт:
www.v12print.kiev.ua

E-mail:
zakaz@v12print.kiev.ua


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Центр оперативной полиграфии "Навис" на карті Києва

Коментарі користувачів: Центр оперативной полиграфии "Навис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр оперативной полиграфии "Навис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати центр оперативной полиграфии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Навис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.