Питомник растений "Світ Рослин" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ландшафтний дизайн Києва на Ипподроме

Якщо вас цікавить Питомник растений "Світ Рослин", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ландшафтний дизайн або географічно спростити відбір (наприклад: ландшафтний дизайн, м. ). А якщо вам є що сказати про Питомник растений "Світ Рослин", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ландшафтний дизайн до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ландшафтний дизайн в Києві » Питомник растений "Світ Рослин"
Пошук:


Ремонт
Питомник растений "Світ Рослин"Питомник растений "Світ Рослин" на рынке растениеводства более 10 лет.

Наш опыт в выращивании большого ассортимента растений и благоустройстве ландшафта позволяет нам проводить все работы, начиная планирования территории и дизайна ландшафта до посадки растений на высокопрофессиональном уровне.

Телефон:
38 (067) 727-7091, (067) 998-4830, (061) 907-0430

Адрес:
ул. Большая Окружная, 110а
Сайт:
www.svitroslin.com.ua

E-mail:
info@svitroslin.com.ua


Метро поблизу:
Ипподром

Рубрики:
Ландшафтний дизайн
Озеленення
Сад та город

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: пре...
Додати компанію
Філії Світ Рослин (Питомник растений):

Адреса: с. Петровское, ул. Хозяйственная, 1 (4 км от Киева)

Коментарі користувачів: Питомник растений "Світ Рослин"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Питомник растений "Світ Рослин", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати питомник растений, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Світ Рослин, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.