Промышленная компания "Росток" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Промышленная компания "Росток", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Промышленная компания "Росток", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Промышленная компания "Росток"
Пошук:


Послуги
Промышленная компания "Росток"Наша компания "Росток" работает с системами кабельного обогрева: совершает их проектирование, установку, а также сервисное обслуживание систем.

Наши услуги используются в промышленной сфере, строительной. Мы выполняем практически полный цикл работ с системами кабельного обогрева.

Нашими поставщиками являются такие компании, как Nexans, Эксон, Fine Korea, Ensto и прочие. Это широко известные производители, которые выпускают качественные кабеля.

Опыт в области монтажа систем обогрева позволяет нам выполнять полный спектр работ для наших клиентов.

Профессионализм сотрудников компании СП "Росток" дает возможность разрабатывать оптимальные решения для каждого из проектов. Условия выполнения проектов выгодны и для компании, и для заказчиков.

Консультация и расчет системы производится абсолютно бесплатно.

Наши сотрудники приедут к вам, чтобы осмотреть будущее место установки кабельных систем обогрева и проконсультировать вас.

Телефон:
(044) 362-8634, (044) 451-8907, (063) 742-8640, (067) 932-0459

Адрес:
ул. Жилянская, 68
Сайт:
www.stopled.com.ua

E-mail:
info@sprostok.com.ua


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Промышленная компания "Росток" на карті Києва


Промышленная компания "Росток" на карті Києва


Коментарі користувачів: Промышленная компания "Росток"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Промышленная компания "Росток", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати промышленная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Росток, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.