Сервисная компания "Printers-support" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Сервисная компания "Printers-support", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Сервисная компания "Printers-support", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Сервисная компания "Printers-support"
Пошук:


Послуги

Сервисная компания "Printers-support"Мы поможем вам подобрать оборудование именно под ваши целевые задачи, сэкономив ваше время, деньги и нервы.

Обеспечим последующим обучением персонала, сервисным обслуживанием и оригинальными расходными материалами.

Наша компания предоставляет полный спектр услуг по продаже нового и б/у полиграфического оборудования, офисной техники, а также расходных материалов и запасных частей Xerox, HP, Canon, Xante, OKI.

На нашем складе постоянно поддерживается в достаточном количестве широкий ассортимент оригинальной продукции.

Телефон:
(044) 361-8754, (050) 218-9945, (093) 752-5981, (097) 942-4398

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.printers-support.net

E-mail:
support@printers-support.net


Рубрики:
Поліграфія
Побутова техніка
Ремонт побутової техніки
Сервісні центри

Додати компанію


Коментарі користувачів: Сервисная компания "Printers-support"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисная компания "Printers-support", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Printers-support, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.