Ремонтно-отделочная компания "Exclusive" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва

Якщо вас цікавить Ремонтно-отделочная компания "Exclusive", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру. А якщо вам є що сказати про Ремонтно-отделочная компания "Exclusive", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Ремонтно-отделочная компания "Exclusive"
Пошук:


Ремонт

Ремонтно-отделочная компания "Exclusive"Ремонтные работы и дизайн интерьеров квартир и офисов - наше основное направление.

Мы работаем в этом направлении много лет и не имеем отрицательных отзывов о нашей работе.

Мы делаем упор, в первую очередь, на качество работы и на индивидуальный подход к каждому заказчику.

И за счет качества сделанных нами работ мы можем предложить вам самые низкие цены на ремонтные работы в Киеве.

Также у нас работают опытные дизайнеры и за счет этого мы предлагаем нашим клиентам оригинальный и неповторимый дизайн интерьеров, который подчеркнет вашу индивидуальность и добавит уют и комфорт вашему дому или офису.

Смело заказывайте ремонтные работы и дизайн интерьеров у нас и вы ни разу не пожалеете, что воспользовались нашими услугами.

Телефон:
(050) 236-3062, (098) 687-3062

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.exclusiv.biz.ua

E-mail:
via123@i.ua


Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Ремонтно-отделочная компания "Exclusive"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтно-отделочная компания "Exclusive", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-отделочная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Exclusive, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.