СТО "Бонус" на Троещине - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: технічні станції (сто) Києва на Почайной

Якщо вас цікавить СТО "Бонус" на Троещине, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки технічні станції (сто) або географічно спростити відбір (наприклад: технічні станції (сто), м. ). А якщо вам є що сказати про СТО "Бонус" на Троещине, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати технічні станції (сто) до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Технічні станції (СТО) в Києві » СТО "Бонус" на Троещине
Пошук:


Транспорт

СТО "Бонус" на ТроещинеНаше СТО оказывает услуги по ремонту, диагностике и регулярному техобслуживанию легковых автомобилей, как отечественного, так и зарубежного производства.

Ремонт автомобилей:
  • Быстро и грамотно проведем техническое обслуживание.
  • Точно и качественно осуществим диагностику состояния Вашего автомобиля.
  • Профессионально выполним ремонт ходовой, капитальный ремонт двигателя.
  • Аккуратно решим все проблемы с заменой ремней ГРМ, сцепления и заменой масел.
  • Самообслуживание на СТО, аренда подъемника.


Наши цены вас приятно удивят!

Телефон:
(063) 538-1474, (068) 710-9969, (050) 308-9444

Адреса:
ул. Кутузова, 22
Сайт:
www.vk.com/club69264120


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)
Черниговская

Рубрики:
Технічні станції (СТО)

СТО "Бонус" на Троещине на карті Києва

Коментарі користувачів: СТО "Бонус" на ТроещинеЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію СТО "Бонус" на Троещине, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сто на троещине, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бонус, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.