Студия дизайна "FloomFox ART Studio" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва

Якщо вас цікавить Студия дизайна "FloomFox ART Studio", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру. А якщо вам є що сказати про Студия дизайна "FloomFox ART Studio", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Студия дизайна "FloomFox ART Studio"
Пошук:


Ремонт

Студия дизайна "FloomFox ART Studio"Мы предлагаем вам полный пакет услуг в сфере дизайна и проектирования объектов всех видов сложности.

Мы поможем вам донести идею, выиграть тендер или успешно продать объект.

Наш опыт - успешная реализация многочисленных проектов для украинских и зарубежных клиентов.

Наша цель - высокое качество изображения и строгое соблюдение сроков, независимо от сложности и специфики проекта.

Вы приобрели квартиру (дом, офис и т.д.) решаете вопрос с ремонтом?
- Дизайнеры и архитекторы утверждают что для реализации мечты об уютном жилье необходимо сначала нарисовать картинку, или, говоря профессиональным языком, визуализировать.

Зачем это нужно, как создается визуализация и сколько стоит вы можете узнать на сайте.

Система знижок:
персональная система скидок


Телефон:
(067) 865-5398

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.floomfox.blogspot.com

E-mail:
FloomFoxART@gmail.com


Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Студия дизайна "FloomFox ART Studio"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия дизайна "FloomFox ART Studio", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії FloomFox ART Studio, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.