Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал"
Пошук:


Працевлаштування
Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал""Финансовый Персонал" - это бизнес-консалтинговая компания, которая работает на рынке с 2007 года и предоставляет услуги по всей Украине.

"Финансовый Персонал" развивает два направления деятельности: рекрутинговое агентство, которое занимается поиском и отбором финансового персонала и специализированный портал по трудоустройству, на котором размещаются все финансовые вакансии Украины.

Концепция - предоставление работодателям и соискателям полной картины о рынке труда в данном сегменте.

В поиске и отборе персонала компания "Финансовый Персонал" добилась успеха благодаря высококвалифицированным сотрудникам - выходцам из финансовой сферы деятельности.

Портал "Финансовый Персонал" - это молодой постоянно развивающийся ресурс. Работы по добавлению новых сервисов и улучшению взаимодействия с пользователями не прекратились после окончательного запуска проекта и ведутся постоянно.

Основная цель компании "Финансовый Персонал" - стать лидером на рынке труда финансистов Украины.

Телефон:
(044) 206-0931

Адрес:
бул. Дружбы Народов, 24, оф. 19
Сайт:
www.fp.ua

E-mail:
finansoviy.personal@gmail.com


Метро поблизу:
Дружбы народов

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал" на карті Києва


Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бизнес-консалтинговая компания "Финансовый Персонал", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бизнес-консалтинговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Финансовый Персонал, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.