Магазин подарков и декора "Би-Хэппи" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: подарунки, сувеніри Києва

Якщо вас цікавить Магазин подарков и декора "Би-Хэппи", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки подарунки, сувеніри. А якщо вам є що сказати про Магазин подарков и декора "Би-Хэппи", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати подарунки, сувеніри до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Подарунки, сувеніри в Києві » Магазин подарков и декора "Би-Хэппи"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Магазин подарков и декора "Би-Хэппи"Именные сувениры и подарочки с именными подписями и поздравлениями, оригинальный декор для дома и украшения для комнат стали нашими инструментами для сплочения семей, улыбок и радости.

Наш оптово розничный магазин подарков и сувениров предлагает оригинальные подарки и сувениры оптом по всей Украине и в розницу, впечатляющие фотообои высокого качества, красивые репродукции и дизайнерские настенные часы.

Мы сотрудничаем как с крупными национальными сетями, так и владельцами частных сувенирных магазинов, дизайнерами и оформителями.

Для продажи продукции "Би-Хэппи" мы предлагаем партнерам разработанные нашими конструкторами компактное и вместительное торговое оборудование. А также предлагаем красивые и информативные каталоги фотообоев, по которым удобно и легко выбрать обои для квартиры.

Наш творческий отдел, состоящий из дизайнеров и менеджеров по креативному развитию, всегда трудится в поиске новых оригинальных идей. И результатом труда этой команды является регулярное введение новых продуктов на украинском рынке, которые мы ежегодно презентуем на тематических выставках.

Телефон:
(066) 471-1550, (044) 360-7172

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.behappy-shop.com.ua

E-mail:
design.be.happy@gmail.com


Рубрики:
Подарунки, сувеніри

Агентство "Ant-Hill Child"

Компания ANT-HILL CHILD на рынке Украины с 2008 года. Мы проводим детские праздники "под ключ" с пре...
Интернет-магазин подарков "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – подарки на любой вкус, возраст и бюджет. Умные фильтры от ГРЕНКи помогут Вам подобрат...
Интернет-магазин товаров для рукоделия "Все для рукоделия и шитья"

Магазин "Все для рукоделия и шитья" предлагает канву с нанесенным рисунком для вышивки бисером или н...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Магазин подарков и декора "Би-Хэппи"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин подарков и декора "Би-Хэппи", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин подарков и декора, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Би-Хэппи, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.