Евроотель "Атлантик" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: готелі Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Евроотель "Атлантик", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки готелі або географічно спростити відбір (наприклад: готелі, м. ). А якщо вам є що сказати про Евроотель "Атлантик", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати готелі до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Готелі в Києві » Евроотель "Атлантик"
Пошук:


Житло, нерухомість
Евроотель "Атлантик"Номера "Люкс", "Студио", "Эконом", "Стандарт" в распоряжении у гостей мини-отеля "Атлантик".

Заказать номер возможно на сайте или связавшись с администрацией отеля лично.

"Атлантик" занимает несколько этажей жилого здания в Шевченковском районе.

Имеется номер для молодоженов, услуги прачечной, помощь работников рецепции круглосуточно, в том числе вызов такси, заказ билетов, хранение багажа и тому подобное.

Телефон:
(044) 227-5173

Адрес:
ул. Дегтяревская, 4а
Сайт:
www.centerhotel.com.ua

E-mail:
centerhotel@ukr.net


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Готелі

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компаніюЕвроотель "Атлантик" на карті Києва


Евроотель "Атлантик" на карті Києва


Коментарі користувачів: Евроотель "Атлантик"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Евроотель "Атлантик", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати евроотель, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Атлантик, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.