Бригада строителей - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Бригада строителей, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Бригада строителей, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Бригада строителей
Пошук:


Ремонт

Бригада строителейШирокий спектр ремонтных услуг: шпаклевка, покраска, поклейка обоев, багетов, плитка, сантехника, электрика.

Если вы хотите видеть свое помещение эстетичным и уютным, функциональным, осуществить добротный ремонт - звоните!

Бригада без вредных привычек!

Телефон:
(050) 174-8052

Адрес:
г. Киев

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Бригада строителейЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бригада строителей, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги по ремонту квартир, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бригада строителей, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.