Строительная компания "Буд-Велл" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Строительная компания "Буд-Велл", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Буд-Велл", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Буд-Велл"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Буд-Велл"В компании "Буд-Велл" вы сможете получить полный комплекс услуг по отделке и утеплению фасадов, а кроме этого - по внутренним отделочным работам, таким как машинное оштукатуривание.

Утепление дома в нашей работе проводится только с использованием проверенных технологий и высококачественных материалов.

Утепление дома проводится компетентными и опытными специалистами, которые прошли обучение в компании Henkel, являющейся один из наших основных поставщиков материалов.

Аренда лесов.

Телефон:
(044) 383-5925, (067) 500-1838

Адрес:
ул. Фрунзе, 160б, 4 этаж, оф. 407
Сайт:
www.teplofasad.com.ua

E-mail:
bud_well@ukr.net


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Ремонт квартир
Будівельні магазини

Додати компанію

Строительная компания "Буд-Велл" на карті Києва


Строительная компания "Буд-Велл" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "Буд-Велл"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Буд-Велл", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Буд-Велл, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.