Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник"Поможем установить любые программы на ваш ПК.

Компьютерная помощь онлайн.

Бесплатная компьютерная консультация.

Телефон:
(097) 628-0080

Адрес:
ул. Черновола, 26/2, офис 101
Сайт:
www.tehsputnik.com.ua

E-mail:
service2@tehsputnik.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт комп'ютерів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр по ремонту ПК "Техспутник" на карті Києва


Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр по ремонту ПК "Техспутник", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр по ремонту пк, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Техспутник, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.