Юрист Соляник Дмитрий Петрович - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: юридичні послуги Києва на Бориспольской

Якщо вас цікавить Юрист Соляник Дмитрий Петрович, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки юридичні послуги або географічно спростити відбір (наприклад: юридичні послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Юрист Соляник Дмитрий Петрович, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати юридичні послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Юридичні послуги в Києві » Юрист Соляник Дмитрий Петрович
Пошук:


Послуги

Юрист Соляник Дмитрий ПетровичПредоставляются профессиональные юридические консультации адвокатов и юристов, подготовка документов, юридический анализ ситуации в сферах:
- Судебные дела. Имущественные и не имущественные споры. Подготовка исковых заявлений, участие адвоката в суде;
- Наследственные дела. Защита интересов наследников. Оформление наследства "под ключ" в г. Киеве;
- Усыновление. Признание отцовства. Лишение родительских прав;
- Развод. Алименты, раздел имущества;
- Регистрация субъектов предпринимательской деятельности;
- Жилищное право; "прописка" на даче, регистрация в садовом доме.
- Уголовные дела;
- Адвокат по ДТП;
- Юридическое сопровождение купли-продажи недвижимости.

По вопросам консультаций по оформлению дарения квартир, оформления наследства если у Вас нет споров, предлагаем обращаться к нотариусам. Рядом с нашим офисом находиться офис нотариуса.

Юристы имеют опыт в сфере гражданско-правовых отношений, в сфере семейного права, наследственного права, хозяйственных правоотношений.

Наши Клиенты получают профессиональное и качественное юридическое оформление наследства, завещаний, юридическое сопровождение оформления договоров дарения и договоров купли-продажи недвижимости (квартир, домов, земельных участков, гаражей, нежилой недвижимости), брачных договоров.

Система знижок:
10% постоянным клиентам


Телефон:
(096) 650-8991

Адрес:
Харьковское шоссе, 164, оф. 2
Сайт:
www.solyanikadvokat.ho.ua


Метро поблизу:
Бориспольская
Вырлица
Харьковская

Рубрики:
Юридичні послуги
Реєстрація та ліквідація підприємства

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов пр...
Юридическая компания "от "А" до "Я"

"от "А" до "Я"юридическая компания, бюро переводов, страхование предоставляет полный спектр юридичес...
Додати компанію


Філії Соляник Дмитрий Петрович (Услуги юриста):

Адреса: ул. Симиренко, 14/9

Телефон:
(067) 750-6135
Юрист Соляник Дмитрий Петрович на карті Києва

Коментарі користувачів: Юрист Соляник Дмитрий ПетровичЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Юрист Соляник Дмитрий Петрович, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги юриста, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Соляник Дмитрий Петрович, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.