Типография "Лив Принт" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Типография "Лив Принт", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "Лив Принт", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "Лив Принт"
Пошук:


Послуги

Типография "Лив Принт"С 2000 года мы занимаемся изготовлением печатной продукции для наших клиентов.

За прошедшее десятилетие мы зарекомендовали себя как динамично развивающийся и надежный партнер, доказательством чему является неуклонно растущее число заказчиков среди российских и зарубежных компаний.

В результате с многими коммерческими и государственными клиентами (как федерального, так и регионального уровня) нас связывают взаимоотношения, которые более правильно будет назвать партнерскими.

Наша производственная база состоит из взаимосвязанного комплекса профессионального полиграфического оборудования, управляют которым компетентные специалисты.

А наличие как офсетной, так и цифровой печати позволяет производить абсолютно любую полиграфическую продукцию, как малых, так и больших тиражей.

Телефон:
(093) 119-4549, (044) 362-5460, (063) 238-2860, (067) 404-7244, (093) 758-0240, (099) 603-0800

Адрес:
ул. Полковника Шутова, 18
Сайт:
www.livprint.com.ua

E-mail:
cosplay@ukr.net


Метро поблизу:
Берестейская
Шулявская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография "Лив Принт" на карті Києва


Типография "Лив Принт" на карті Києва


Коментарі користувачів: Типография "Лив Принт"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "Лив Принт", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Лив Принт, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.