Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби або географічно спростити відбір (наприклад: бари, паби, м. ). А якщо вам є що сказати про Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты"Открылось новое кафе и бильярдная "Добрыня Мечты".

Мы предлагаем пиво и закуски, бильярд российский и пул.

Проведение Дней рождения и других праздничных событий. Гарантируем хорошее настроение и хорошее обслуживание.

Система знижок:
постоянным клиентам скидка


Телефон:
(063) 573-0497

Адрес:
ул. Ольжича, 8
E-mail:
khoroshko1990@gmail.com


Метро поблизу:
Дорогожичи

Рубрики:
Бари, паби
Більярд

"Хата рыбака"

Ресторанний комплекс на воді "Хата рибака" – це насправді легендарне місце, давно полюбилося не лише...
Додати компаніюКафе-бильярдная "Добрыня Мечты" на карті Києва

Коментарі користувачів: Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кафе-бильярдная "Добрыня Мечты", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кафе-бильярдная, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Добрыня Мечты, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.