Ремонтно-строительная компания "Classic-House" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Ремонтно-строительная компания "Classic-House", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Ремонтно-строительная компания "Classic-House", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтно-строительная компания "Classic-House"
Пошук:


Ремонт

Ремонтно-строительная компания "Classic-House"Выполняем ремонтно-строительные работы самых разных направлений.

Комплексный ремонт под ключ или отдельные виды работ по договоренности.

Демонтажные, кладочные, гипсокартонные, малярные, сантехника, отопление, вентиляция, кондиционирование, электрика, слаботочка и т.д..

Работа по предварительно утвержденной смете и графику выполнения.

Представляем отчеты для вас о проведении работ и затратах.

Выполняем проектные работы, дизайн, инженерную документацию, поможем в выборе мебели и аксессуаров.

Примеры выполненных работ, а также рекомендации предоставляем.

Телефон:
(093) 298-1393

Адрес:
г. Киев
E-mail:
classic-house@mail.ua


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Ремонтно-строительная компания "Classic-House"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтно-строительная компания "Classic-House", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Classic-House, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.