Типография полного цикла "LEXPRINT" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Типография полного цикла "LEXPRINT", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Типография полного цикла "LEXPRINT", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография полного цикла "LEXPRINT"
Пошук:


Послуги

Типография полного цикла "LEXPRINT"Услуги:
- цифровая, офсетная, трафаретная печать;
- УФ-лак;
- услуги дизайнера;
- постпечатные работы.

Быстро, качественно, недорого.

Телефон:
(068) 364-6977

Адрес:
бул. И. Лепсе, 16а
E-mail:
lexprint@ukr.net


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография полного цикла "LEXPRINT" на карті Києва

Коментарі користувачів: Типография полного цикла "LEXPRINT"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография полного цикла "LEXPRINT", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография полного цикла, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії LEXPRINT, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.