Школа №57 - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Школа №57, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи або географічно спростити відбір (наприклад: школи, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа №57, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Школи в Києві » Школа №57
Пошук:


Навчання




Школа №57



Школа имеет статус специализированной с углубленным изучением английского языка (преподавание ряда предметов ведется на английском языке).

Излагаются немецкий и французский языки.

Среди воспитанников школы - более 84 кандидатов наук и докторов наук из разных областей знаний (например, доктор биологических наук, член-корреспондент НАН Украины Е. Б. Патон).

Телефон:
(044) 279-6632, (044) 278-4431

Адрес:
ул. Прорезная, 19а
Сайт:
www.school57.kiev.ua

E-mail:
sch57kiev@ukr.net


Метро поблизу:
Театральная
Крещатик
Золотые ворота

Рубрики:
Школи

Образовательный центр  "Лингвист" (Оболонь)

Образовательный центр "Лингвист" - это частное учебное заведение, лидер дошкольного и среднего школь...
Додати компанію







Школа №57 на карті Києва


Школа №57 на карті Києва


Коментарі користувачів: Школа №57



Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа №57, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати специализированная школа, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа №57, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.



Додати коментар ↑ на початок








Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  





2009-2018 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.