Школа №41 - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи Києва на КПИ

Якщо вас цікавить Школа №41, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи або географічно спростити відбір (наприклад: школи, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа №41, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Школи в Києві » Школа №41
Пошук:


Навчання

Школа №41Основные направления работы:
- национально-патриотическое воспитание;
- правовое;
- гражданское;
- формирование здорового образа жизни;
- экологическое.

Качественный воспитательный процесс в школе обеспечивают: заместитель директора по воспитательной работе, 7 классных руководителей, 5 класовода, педагог-организатор, социальный педагог, практический психолог.

Телефон:
(044) 236-4225

Адрес:
пр-т Победы, 7а
Сайт:
www.school41.rozumniki.ua

E-mail:
school41@ukr.net


Метро поблизу:
Политехнический институт
Вокзальная
Университет

Рубрики:
Школи

Образовательный центр  "Лингвист" (Оболонь)

Образовательный центр "Лингвист" - это частное учебное заведение, лидер дошкольного и среднего школь...
Додати компаніюШкола №41 на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа №41Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа №41, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати специализированная школа, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа №41, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.