Школа №146 - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Школа №146, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи або географічно спростити відбір (наприклад: школи, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа №146, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Школи в Києві » Школа №146
Пошук:


Навчання

Школа №146СОШ №146 - это учебное заведение с 50-летней историей, в котором сочетаются классические принципы педагогического процесса и активно внедряются инновационные технологии.

Школа предполагает изучение двух иностранных языков - английского и немецкого, обеспечивает овладение компьютерных технологий с 1-го класса.

В школе с 2011 года начали функционировать первые классы с элементами развивающего обучения по личностно-развивающей технологии Эльконина-Давыдова (математика).

Со второго класса к обучению добавляется письмо и чтение.

Формирование духовно-нравственных ценностных ориентиров учащихся осуществляется на уроках "Христианская этика в украинской культуре" в начальной школе.

СОШ №146 имеет в своем составе:
- 8-9 классы с углубленным изучением отдельных предметов: математика и черчение, английский язык;
- 10-11 классы профильного обучения: украинский-английская филология.

Телефон:
(044) 292-2215

Адрес:
пр-т Мира, 11
Сайт:
www.school146.edukit.kiev.ua


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Школи

Образовательный центр  "Лингвист" (Оболонь)

Образовательный центр "Лингвист" - это частное учебное заведение, лидер дошкольного и среднего школь...
Додати компаніюШкола №146 на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа №146Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа №146, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати общеобразовательная школа, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа №146, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.