Школа №210 - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Школа №210, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи або географічно спростити відбір (наприклад: школи, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа №210, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Школи в Києві » Школа №210
Пошук:


Навчання

Школа №210Углубленное изучение русского языка с первого класса.

Преподавание учебных предметов в школе осуществляется на русском языке. И обязательным является изучение государственного языка, украинской литературы, особенностей культуры, народного творчества, общественного и государственного строя Украины, естественных условий и ресурсов, экономики.

В школе проводятся соревнования, турниры, действует много кружков и секций, в них ученики после уроков могут разнообразить свое свободное время.

Реализуя перспективу профильного обучения (физико-математический профиль, компьютерные технологии, технологический и филологический профиль) школа поддерживает деловые отношения с колледжем "ЭКОМЕН", МАУП, КНУСА.

Телефон:
(044) 418-7669

Адрес:
ул. Л. Гавро, 22а
Сайт:
www.210.kiev.ua

E-mail:
sch210@sch-210.edu.kiev.ua


Метро поблизу:
Оболонь

Рубрики:
Школи

Образовательный центр  "Лингвист" (Оболонь)

Образовательный центр "Лингвист" - это частное учебное заведение, лидер дошкольного и среднего школь...
Додати компаніюШкола №210 на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа №210Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа №210, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати специализированная школа, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа №210, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.