Служба доставки воды "Здорова Вода" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка води Києва на Теремках

Якщо вас цікавить Служба доставки воды "Здорова Вода", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Доставка в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка води або географічно спростити відбір (наприклад: доставка води, м. ). А якщо вам є що сказати про Служба доставки воды "Здорова Вода", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка води до душі.

УКР РУС

Головна » Доставка » Доставка води в Києві » Служба доставки воды "Здорова Вода"
Пошук:


Доставка

Служба доставки воды "Здорова Вода""Здоровая вода" - это вкусная и полезная питьевая вода высшего сорта, со сбалансированным минеральным составом, которая перед разливом в тару проходит 9 ступеней очистки, в частности, обогащается комплексом необходимых организму человека минералов, таких как: кальций, калий, натрий, магний, фтор.

Система знижок:
бесплатная доставка, больше - дешевле, первый бутыль - в подарок, приведи друга...


Телефон:
(044) 383-3145, (093) 961-6914, (095) 553-0566, (096) 827-4607

Адрес:
пр-т Академика Глушкова, 26
Сайт:
www.vodazdorova.com.ua

E-mail:
info@vodazdorova.com.ua


Метро поблизу:
Теремки

Рубрики:
Доставка води

Доставка воды "Феофановская"

Компания Феофановская осуществляет доставку артезианской питьевой воды по Киеву и области. В наше...
Додати компаніюСлужба доставки воды "Здорова Вода" на карті Києва

Коментарі користувачів: Служба доставки воды "Здорова Вода"ip: 188.231.188.#
Відгук залишив: Андрей
24 червня 2014 19:19 #

Заказываю "Здоровую воду" уже около 8 месяцев. Вода вкусная, накипи, в отличи от других вод, не оставляет. Можно выбрать со слабой минерализацией или минерализованную . Я беру два разных бутыля, один для чая и готовки, другой чтобы так пить. Цены радуют. Доставляют вовремя. И вообще приятные ребята. Спасибо за хорошую работу.

  • +13

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.