Школа №168 - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи Києва на Героев Днепра

Якщо вас цікавить Школа №168, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи або географічно спростити відбір (наприклад: школи, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа №168, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Школи в Києві » Школа №168
Пошук:


Навчання

Школа №168Школа имеет в структуре 24 класса: 11 классов начальной, 14 классов основной школы, в которых учится 445 учеников.

Из них 15 инклюзивных классов, в которых совместно со здоровыми учениками учится 83 ученика с особенностями развития.

Телефон:
(044) 412-1062

Адрес:
ул. Озерная, 2
Сайт:
www.school168.edukit.kiev.ua


Метро поблизу:
Героев Днепра

Рубрики:
Школи

Образовательный центр  "Лингвист" (Оболонь)

Образовательный центр "Лингвист" - это частное учебное заведение, лидер дошкольного и среднего школь...
Додати компаніюШкола №168 на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа №168Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа №168, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати общеобразовательная школа, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа №168, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.