Жилищный комплекс "Срибна Вежа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Жилищный комплекс "Срибна Вежа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Жилищный комплекс "Срибна Вежа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Жилищный комплекс "Срибна Вежа"
Пошук:


Житло, нерухомість
Жилищный комплекс "Срибна Вежа"ЖК "Срібна вежа" - это комфортный и современный жилищный комплекс, построенный с учетом всех современных требований и размещенный недалеко от станции метро "Лукьяновская".

На территории элитной новостройки находятся фитнесс-центр, парковая зона, отделение банка, детская площадка, подземная парковка и SPA-салон.

Приобретение квартиры в ЖК "Срібна вежа" будет интересно людям, готовым платить за благоустроенность и получить ликвидную недвижимость в высококлассном новом современном доме со всеми удобствами.

В целях энергосбережения используются самые последние технологии: утепленные фасады, монолитный каркас и двухкамерные окна.

Дома ЖК "Срібна вежа" построены таким образом, что привычных массивных стен нет, а планировка квартир является наиболее удобной.

Телефон:
(044) 332-2090

Адрес:
ул. Белорусская, 36а
Сайт:
www.sribnavezha.com.ua

E-mail:
sribna.vezha@yandex.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Жилищный комплекс "Срибна Вежа" на карті Києва


Жилищный комплекс "Срибна Вежа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Жилищный комплекс "Срибна Вежа"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Жилищный комплекс "Срибна Вежа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати жилищный комплекс, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Срибна Вежа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.