Дизайнерская компания "Гегемон Групп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Дизайнерская компания "Гегемон Групп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Дизайнерская компания "Гегемон Групп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Дизайнерская компания "Гегемон Групп"
Пошук:


Послуги

Дизайнерская компания "Гегемон Групп"Компания "Гегемон Групп" ("Гегемон" от древнегреческого - ководитель, наставник, проводник) предлагает своим клиентам широкий спектр дизайна полиграфической продукции и не только.

Наши специалисты работают в сфере полиграфии и дизайна уже много лет и имеют огромный опыт.

Мы занимаемся разработкой макетов для полиграфии любой сложности, форм и размеров.

Также мы занимаемся печатью всех видов полиграфии: от визиток до биллбордов.

Для нас не бывает сложных задач, а бывают интересные. Решение задач по шаблону – это не про нас. Каждая поставленная перед нами цель – это интересный творческий процесс, который направлен на достижение высоких результатов.

Мы не сдерживаем себя в определенных рамках и с каждым днем стараемся расширить спектр своих услуг и способов их реализации, улучшаем свои навыки, и качество своей продукции. Полиграфия – это огромная отрасль, но мы не собираемся останавливаться и на этом.

Мы всегда открыты для новых идей или технологий. Для нас не имеет значение: большая компания или частное лицо; мы с уважением относимся к каждому нашему клиенту и готовы уделить достаточно времени и сил для всех и каждого.

Успех - это процесс, который компания "Гегемон Групп" ведет с момента своего основания.

Дизайн любой сложности. Печать всех видов.

Телефон:
(067) 313-4199, (063) 702-4199, (044) 384-4299

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.gegemon.com.ua

E-mail:
info@gegemon.com.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію


Коментарі користувачів: Дизайнерская компания "Гегемон Групп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дизайнерская компания "Гегемон Групп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайнерская компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Гегемон Групп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.