Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ"
Пошук:


Послуги
Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ"Компания "Метинвест-СМЦ" - крупнейшая и динамично развивающаяся сеть сервисных металлоцентров в Украине.

Компания реализует продукцию предприятий Метинвеста, а также других металлопроизводителей Украины и стран СНГ.

Мы способны удовлетворить запросы каждого клиента.

Постоянный товарный запас металлопроката на складах "Метинвест-СМЦ" в Украине превышает 110 тыс. тонн и представлен полным ассортиментом черного металлопроката (более 1000 позиций): арматура, балка, швеллер, уголок, х/к, г/к, оцинкованный плоский прокат, труба, катанка, квадрат, полоса, гнутый профиль, просечно-вытяжной лист, промышленный сортамент, профнастил.

Наши клиенты могут купить металл оптом и в розницу со склада в любом регионе Украины.

В сеть "Метинвест-СМЦ" входят металлоцентры в г. Киев, Донецк, Мариуполь, Днепропетровск, Харьков, Львов, Кременчуг, Кривой Рог, Николаев, Одесса, Винница, Тернополь, Хмельницкий и Ивано-Франковск.

На наших складах так же можно воспользоваться комплексом услуг по порезке, комплектации и доставке сборных партий металла.

Телефон:
(0800) 303-070, (044) 230-0000

Адрес:
ул. Крутой спуск, 7
Сайт:
www.metinvest-smc.com

E-mail:
contact@metinvest-smc.com


Метро поблизу:
Театральная
Крещатик
Дворец спорта

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію


Філії Метинвест-СМЦ (Сеть сервисных металлоцентров):

Адреса: Киевская обл., г. Петровское, ул. Киевская, 27

Телефон:
(044) 406-0828, (044) 406-0829, (044) 406-0825

Адреса: Киевская обл. г. Бровары, ул. Б. Хмельницкого, 1

Телефон:
(045) 946-7030, (044) 593-8924
Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ" на карті Києва


Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сеть сервисных металлоцентров "Метинвест-СМЦ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сеть сервисных металлоцентров, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Метинвест-СМЦ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.