Дизайн-студия "Starter" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Васильковской

Якщо вас цікавить Дизайн-студия "Starter", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Дизайн-студия "Starter", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Дизайн-студия "Starter"
Пошук:


Послуги

Дизайн-студия "Starter"Компания "Starter" - творческая лаборатория по изготовлению качественного, оригинального и креативного дизайна.

Мы решим задачи любой сложности в области корпоративного дизайна, рекламы и продвижения.

Реализуем самые экстремальные требования в области дизайна.

Воплотим все ваши творческие замыслы, донесем нужную информацию до потенциального потребителя Вашего товара или услуг.

Наши услуги:
- рекламная и имиджевая полиграфия (дизайн, верстка и печать);
- сайты и рекламные кампании в интернет;
- логотипы и фирменные стили;
- корпоративные презентационные материалы (коммерческие предложения, буклеты, каталоги, тексты, мультимедиа-презентации);
- подготовка компании к участию в выставке (тексты, стенды, промо акции, рекламные материалы).

В достижении наилучшего результата нам помогают опыт и профессионализм, современное оборудование и хорошо налаженные механизмы работы.

Телефон:
(044) 537-3607

Адрес:
ул. Васильковская, 28, оф. 305
Сайт:
www.starter.in.ua

E-mail:
office@starter.in.ua


Метро поблизу:
Васильковская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Дизайн-студия "Starter" на карті Києва


Дизайн-студия "Starter" на карті Києва


Коментарі користувачів: Дизайн-студия "Starter"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дизайн-студия "Starter", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайн-студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Starter, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.