Производитель бумажных пакетов "Алексапак" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Производитель бумажных пакетов "Алексапак", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Производитель бумажных пакетов "Алексапак", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Производитель бумажных пакетов "Алексапак"
Пошук:


Послуги

Производитель бумажных пакетов "Алексапак"Производство бумажных пакетов Алексапак Киев.

Предприятие ПОГ АЛЕКСА (Алексапак) ориентировано на производство по современным технологиям бумажных пакетов из крафт-бумаги.

В производстве используются высококачественное экологически чистое европейское сырье и материалы такие как: дизайнерский крафт, крафт гладкий, эко-крафт, бумага мелованая, картон, фольга кашированная.

ПОГ Алекса является официальным представителем AP Holding SA EcoSac (Польша) - одного из лидеров по производству бумажной упаковки в Европе.

Система знижок:
для оптовых покупателей и партнеров предусмотрена система скидок


Телефон:
(044) 537-1337, (095) 624-4343

Адрес:
ул. Радищева, 10
Сайт:
www.aleksapak.com.ua

E-mail:
aleksapak2@ukr.net


Метро поблизу:
Берестейская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Производитель бумажных пакетов "Алексапак" на карті Києва

Коментарі користувачів: Производитель бумажных пакетов "Алексапак"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Производитель бумажных пакетов "Алексапак", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати производитель бумажных пакетов, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Алексапак, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.