Стоматологическая клиника "Profident" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: стоматологія Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Стоматологическая клиника "Profident", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки стоматологія або географічно спростити відбір (наприклад: стоматологія, м. ). А якщо вам є що сказати про Стоматологическая клиника "Profident", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати стоматологія до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Стоматологія в Києві » Стоматологическая клиника "Profident"
Пошук:


Медицина

Стоматологическая клиника "Profident"Главный вектор стоматологии "Профи Дент" - это комплексный подход к лечению пациентов.

Поэтому в нашей клинике выполняется полный спектр дентальных работ, начиная с проведения высокоточной диагностики состояния полости рта и, заканчивая, выполнением сложных хирургических манипуляций по удалению проблемных зубов и постановке имплантатов.

Таким образом, доверив здоровье и белизну своей улыбки специалистам клиники "Профи Дент", вы получите полный доступ к лучшим передовым решениям, которые предлагает современная стоматология.

Телефон:
(044) 219-2990, (067) 744-4915

Адрес:
ул. В. Черновола, 29а (вход со двора)
Сайт:
profident.com.ua

E-mail:
info@profident.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Стоматологія

Стоматологический центр "DenTectum"

В нашем стоматологическом центре присутствует особая атмосфера комфорта и уюта, которая создаст для ...
Стоматологическая клиника "Родинна Стоматологія"

«Родинна Стоматологія» это современная клиника, предоставляющая весь спектр стоматологических услуг ...
Стоматологическая клиника "Дент Студия"

Более 10 лет стоматология "ДентСтудия" работает для всех и каждого, предлагая достаточно обширный сп...
Европейский стоматологический центр

"Стоматология ЕСЦ" - это надёжная, престижная, профессиональная стоматологическая клиника в Киеве. ...
Додати компанію

Стоматологическая клиника "Profident" на карті Києва


Стоматологическая клиника "Profident" на карті Києва


Коментарі користувачів: Стоматологическая клиника "Profident"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Стоматологическая клиника "Profident", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати стоматологическая клиника, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Profident, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.