Центр розвитку дитини "Індиго" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячий розвиток Києва на Лесной

Якщо вас цікавить Центр розвитку дитини "Індиго", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Дітям в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячий розвиток або географічно спростити відбір (наприклад: дитячий розвиток, м. ). А якщо вам є що сказати про Центр розвитку дитини "Індиго", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячий розвиток до душі.

УКР РУС

Головна » Дітям » Дитячий розвиток в Києві » Центр розвитку дитини "Індиго"
Пошук:


Дітям
Центр розвитку дитини "Індиго"Центр "Індиго" - ліцензований дошкільний заклад, який пропонує освітні програми для дітей від 1 до 6 років, які перебувають на домашньому вихованні або відвідують дитячі садки, основними з яких є: комплексні розвиваючі заняття, як з елементами найвідоміших методик, так і по авторським методиками, спортивні, танцювальні та музичні заняття, малювання, ліплення з глини.

Окремими напрямками є комплекс підготовки дитини до школи "Першокласний портфель" і вивчення іноземної мови "English with Indi", родзинка яких, розроблені власні роздаткові матеріали за якими працюють діти на заняттях і вдома. Допомагає на заняттях дітям лялька Інді - авторська іграшка центру "Індиго".

ЛІТНІЙ ТАБІР

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня 2019 року розпочне роботу традиційний літній табір для дошкільнят у форматі двотижневих курсів з театрально-художнього розвитку!

За 40 годин зміни в центрі "Індиго" Ваша дитина навчиться презентувати себе, співати, працювати на фотокамеру, вдосконалить знайомі та освоїть нові техніки мистецтва… А завершується зміна дійством, в якому артистами, декораторами, костюмерами виступають самі діти! Солодкий стіл в подарунок!

Заняття з педагогами (англійська, творчість, сценічна майстерність, йога, хореографія, співи) і динамічні ігри на свіжому повітрі в міні-групі для дітей у віці від 3 років. Кожна зміна відрізнятиметься власною тематикою: “Живі професії”, “10 днів навколо світу”, “Цирковий калейдоскоп”, “Експериментальна лабораторія” тощо. Звичайно, дітей чекають ще й сюрпризи і подарунки.ОСВІТНІ ПОСЛУГИ:

Для матусь і діток від 1 до 2 років заняття в міні-групі:
 • РОЗВИТОК ЧЕРЕЗ ГРУ
  гра – шлях пізнання малюком світу,
  розвиток творчого мислення і пам’яті
  адаптація до колективу
 • МАМА+БЕБІ = ЙОГА
  розвиток всіх груп м’язів
  профілактика сколіозу, плоскоступості
  розвиток дрібної моторики
  розвиток координації рухів, вестибулярного апарату!
Для діток 2, 3, 4, 5, 6 років заняття в міні-групах:
 • "РИТМІКА ТА ПЛАСТИКА" (БЕБІ ДЕНС).
 • ОСНОВИ ХОРЕОГРАФІЇ
 • "ЕNGLISH with INDI” - вивчення англійської мови
 • ДИТЯЧІ ФАНТАЗІЇ З ЕКО-ГЛИНИ (ліплення)
  розвиток креативних здібностей та 3-D (просторового) мислення
  підготовка руки до письма
  адаптація у колективі
 • ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНЯ (малювання)
  розвиток креативних здібностей та 3-D (просторового) мислення
  підготовка руки до письма
  адаптація у колективі
Для діток 2-4 років заняття в міні-групі:
 • ГРУПА ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ПАЛЬЧИКОВОЇ ТЕАТРАЛІЗАЦІЇ + ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНЯ
  пізнання світу, розвиток творчого мислення, уваги, мовлення і пам`яті
  адаптація до коллективу, підготовка до дитячого садка
  розвиток творчих здібностей
Для діток 4-5, 5-6 років заняття в групі:
 • ПЕРШОКЛАСНИЙ ПОРТФЕЛЬ – 2017
  українська мова, читання
  логіка, ейдетика, математика, розвиток мовлення і пам`яті
  пальчикова гімнастика, підготовка руки до письма, динамічні хвилинки
 • КОНСУЛЬТАЦІЯ ДИТЯЧОГО ЛОГОПЕДА та ПСИХОЛОГА ІНДИВІДУАЛЬНО!


Ідея назви нашого Центру безпосередньо пов'язана з терміном "Дитини Індиго", який широко ввели американські автори Лі Керол та Джен Тоубер, в нашому сенсі цей термін є синонімом сучасної дитини, яка розуміє мову Любові, Поваги та Чесності! Саме такою мовою, в першу чергу, володіють викладачи центру "Індиго". Кожен з викладачів має вищу педагогічну освіту, досвід роботи від трьох-п`яти років та працює за покликанням свого серця. Ми – Ваші помічники у вихованні і розвитку щасливої маленької Особистості.

Переваги центру розвитку дитини "Індиго":
 • затишна сімейна атмосфера, подарунки іменинникам;
 • можливість для дитини пограти в центрі до і після заняття (в центрі багато іграшок), що особливо полегшує адаптацію найменшим;
 • зручна система компенсації пропущених занять через хворобу;
 • гнучка система знижок, додаткові безкоштовні щомісячні активності (ляльковий театр, проведення свят за участю дітей, програма співпраці з дитячою бібліотекою №119, участь в районних конкурсах і т.д.);
 • три комфортні кімнати для занять, приміщення для очікування;
 • гардероб, місце для зберігання дитячих колясок;
 • безкоштовно: Wi-Fi зона, дитяча водичка.Система знижок:
10% скидки на абонплату для посетителей kiev.link.ua


Телефон:
(044) 544-4822, (044) 361-8561, (095) 051-7873

Адреса:
вул. Жукова, 33а (окремий вхід в дитячому садку №555)
Сайт:
www.indigo-center.org.ua

E-mail:
indigo_center@bigmir.net


Метро поблизу:
Лесная

Рубрики:
Дитячий розвиток
Точки доступу Wi-Fi

Філії Индиго (Центр развития ребенка):

Адреса: вул. Милютенко, 18а (ДНЗ №301)

Станції метро поблизу:
Лесная
Адреса: вул. Мілютенко, 10а

Телефон:
(044) 361-8561

Станції метро поблизу:
Черниговская
Лесная


Центр розвитку дитини "Індиго" на карті Києва


Центр розвитку дитини "Індиго" на карті Києва


Коментарі користувачів: Центр розвитку дитини "Індиго"ip: 95.133.51.#
Відгук залишив: Натали
23 квітня 2019 12:39 #

Огромное спасибо преподавателю английского языка Лене!
Ребенку 2 года и 8 месяцев. Посещает занятия с большим интересом. За полтора месяца обучения видно прогресс. Методика построена на изучении нового материала и повторении предыдущего. Занятия проходят только на английском языке. Много игр, рисование, лепка, аппликации. Каждый раз делают что-то новое. Что важно-преподаватель умеет удержать внимание ребенка и заинтересовать его игрой. Очень довольны процессом обучения.

 • +1
ip: 77.222.143.#
Відгук залишив: NickName
08 квітня 2019 11:23 #

В целом центр развития действительно неплох, но у меня появились вопросы к адекватности самого руководителя данного центра.
Пол года назад получила квитанцию на оплату услуг от ЦР ( за 2 мясяца), что меня очень сильно удивило. Как оказалось, моего ребенка без моего ведома забирали на занятия. С этим вопросом решила разобраться. БЕЗ КРИКА!!! На что руководитель очень эмоционально среагировала (хотя я должна была эмоционировать:)). Оказалось, они внесли в базу ребенка, но при этом не имея никаких подтверждающих документов.
Руководитель попыталась вырвать с моих рук квитанцию и сказала что возложит затраты на хореографа. СТОП! При чем здесь хореограф? ТЫ РУКОВОДИТЕЛЬ / АДМИНИСТАТОР - вот и решай вопрос!
Признать свою вину она побоялась, чем и показала свою не компетентность:)
Спасибо.

 • 0
ip: 188.239.32.#
Відгук залишив: Юлия
27 січня 2019 22:54 #

Моей доченьке сейчас 2,5 года. Мы начали посещать центр "Индиго" в конце ноября 2018г. Не смотря на такой короткий период времени, мы уже успели полюбить центр и нашего педагога Лизу. На занятиях всегда очень интересно и детям и родителям, приятно и комфортно. Ребенок идет на занятие всегда с удовольствием. Нам повезло попасть на новогодний праздник. Очень понравилось, дочка до сих пор вспоминает хоровод, Деда Мороза, ярмарку. Огромное спасибо директору Наталье Евгеньевне и всем педагогам за их труд и душевное тепло! В центре "Индиго" работают настоящие профессионалы, которые очень любят детей. Иначе, не смогли бы создать такую теплую и дружественную атмосферу. Спасибо за Ваш бесценный труд!!!

 • +5
ip: 46.219.239.#
Відгук залишив: Виктория
18 січня 2019 16:17 #

Невероятно рада, что "Индиго" есть в нашей жизни уже как 1,5 года. Там работают не просто профи, а люди, которые по-настоящему любят детей и отдаются по максимуму. Процесс обучения проходит в легкой атмосфере, с индивидуальным подходом к каждому ребенку. Мой сыночек с большим удовольствием ходит на занятия. А это говорит о многом.
"Индиго", спасибо, что Вы есть!)

 • +4
ip: 93.73.33.#
Відгук залишив: Эльвира
27 лютого 2018 17:29 #

Хочу поблагодарить команду Индиго за Вашу работу! Ребенок почти 2 года занимался лепкой, английским, рисованием, а так же несколько месяцев занимался с логопедом. Мы очень довольны результатами. По причине переезда в другой район Киева, пришлось прекратить занятия, чему очень огорчены. Желаю Вашему центру дальнейших упехов!

 • +9
ip: 79.110.131.#
Відгук залишив: Dmytro
03 січня 2018 23:23 #

Спасибо центру Индиго за замечательный новогодний утренник! Отличная программа и отличные исполнители!

 • +7
ip: 94.76.66.#
Відгук залишив: Анастасия
03 січня 2018 20:46 #

Ребенку очень нравится посещать занятия розвития в игровой форме. На каждое занятия идем с удовольствием и уходим в отличнийшем настроении. Огромное спасибо одельно хочу выразить нашему педагогу Лизе за взаимопонимание с детьми и особый подход к каждому. Очень довольны ветром Индиго.

 • +4
Відгук залишив: Елена
08 вересня 2017 11:50 #

Летний лагерь в "индиго" очень понравился. Ребенку 4.5. Ходили все лето. Ни одного дня не пропустили! Решили попробовать по рекомендациям многих мамочек, чьи дети там учились. Остались на все лето. И продолжаем ходить с осени туда на занятия. Вопрос с садом отпал сам собой. Ребенок ни разу не сказал , что не хочет идти! И забрать его после занятий сложно. За лето поделок 4 мешка. Подход к развитию очень креативный. Много утренников. Песни сын поет теперь только на английском. Большое разнообразие реквизита и материалов для творчества и обучения. Отличная ухоженная территория. Прогулки и часть занятий на свежем воздухе. Все занятия в игровой форме. К моему непоседливому сыну нашли подход! Преподаватели грамотные. Дети их всех обожают.Спасибо им за любовь к своей работе! Такую отдачу не часто встретишь! До "Индиго" посещали частные сады. Есть с чем сравнить результаты!

 • +10
ip: 46.219.104.#
Відгук залишив: Наталья
11 січня 2017 20:12 #

Сыну 1,2.ходим в Индиго с годика и очень довольны!занятия всегда разнообразные,динамичные и с сюрпризами:)очень понравился новогодний утренник!

 • +29
ip: 93.73.164.#
Відгук залишив: Виктория
28 грудня 2016 20:05 #

Были с ребенком (3года) на новогоднем концерте Индиго. Понравилось обоим. Я не ожидала такой насыщенной и разнообразной программы. Сложилось впечатление, что в Индиго занимается под сотню детей. Так много было номеров с песнями, танцами, стихами. Конечно, это не шоу "Украина маэ талант", но тем очаровательные смотрелись самые обычные дети, которые пели на английском, танцевали с обручами, читали новогодние стихи и еще много чего в течение 2-х часов. Очень трогательно было наблюдать за годовасиками, которым танцевать помогали мамы. Выступления детей чередовались с номерами взрослых: преподавателей и родителей. Очень порадовало детей выступление дрессированной собаки и фокусы. И конечно, Дед Мороз, и подарки всем маленьким артистам, и выставка распродажа сувениров и сластей за заработанные на занятиях "денежки". Это был настоящий Праздник, который сделали дети с помощью преподавателей. Ремарка: номера готовили в конце занятия без вреда основной программе. За организацию 10 баллов!

 • +19
ip: 176.104.44.#
Відгук залишив: Екатерина
31 жовтня 2016 23:19 #

Моей дочке 1,10 , по отзывам мам на площадке решила сходить .... Почитав еще много положительных отзывов не много в недоумении. Возможно попали не к тому преподавателю , мне вообще не понравилось и дороговато получается ... Такими играми я сама развлекаю дома доченьку .....

 • -14
ip: 176.104.33.#
Відгук залишив: Татьяна
27 грудня 2014 14:40 #

Большое спасибо центру "Индиго" за прекрасный Новогодний утренник. Большое спасибо, что есть такой центр развития ребенка, в который бежит моя дочь заниматься и хочет, чтобы занятия были не 2 раза в неделю, а каждый день. Если Вы хотите, чтобы с Вашими детьми занимались профессионалы, которые любят свою работу и, главное, детей, то Вам сюда. Здесь не просто готовят детей к школе, а учат их мыслить. Центру желаем процветания, а Наталье Евгеньевне и Майе Васильевне здоровья и удачи.

 • +31

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.