Кинотеатр "Флоренция" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кінотеатри Києва

Якщо вас цікавить Кинотеатр "Флоренция", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кінотеатри. А якщо вам є що сказати про Кинотеатр "Флоренция", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кінотеатри до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Кінотеатри в Києві » Кинотеатр "Флоренция"
Пошук:


Розваги
Link.ua рекомендует:
Работа в кинотеатре

Кинотеатр "Флоренция"В кинокомплексе «Флоренция» посетителям предоставляется возможность лично убедиться в преимуществах новейшей системы кинопоказа: звуковой Dolby Digital, акустической JBL, панорамные экраны Perlux, оценить мягкие кресла и приятную атмосферу домашнего уюта и комфорта во время просмотра современных кинолент.

В каждом зале кинотеатра последний ряд оборудован местами для поцелуев (Love Seats) – диван на двоих.

Телефон:
38 (044) 230-1410, 515-8781

Адрес:
пр-т В. Маяковского, 31
Сайт:
www.kinokiev.com

E-mail:
info@florence-kino.kiev.ua


Рубрики:
Кінотеатри

Додати компанію

Кинотеатр "Флоренция" на карті Києва


Кинотеатр "Флоренция" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кинотеатр "Флоренция"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кинотеатр "Флоренция", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кинотеатр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Флоренция, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.