Рекламное агентство "Прадо" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Прадо", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Прадо", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Прадо"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в рекламном агентстве

Рекламное агентство "Прадо"Наши услуги:
- реклама в метро;
- реклама в прессе;
- наружная реклама;
- полноцветная печать;
- почтовые рассылки.

Телефон:
(067) 763-4454, (044) 423-2394

Адрес:
ул. Ак. Крымского, 27а
Сайт:
www.prado.kiev.ua

E-mail:
prostak@i.com.ua


Метро поблизу:
Академгородок
Житомирская
Святошино

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Прадо" на карті Києва


Рекламное агентство "Прадо" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Прадо"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Прадо", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Прадо, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.