Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ландшафтний дизайн Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ландшафтний дизайн або географічно спростити відбір (наприклад: ландшафтний дизайн, м. ). А якщо вам є що сказати про Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ландшафтний дизайн до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ландшафтний дизайн в Києві » Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms"
Пошук:


Ремонт
Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms"Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms" специализируется на строительстве студий для сада.

Мы строим:
- гостевые (комнаты для проживания);
- комнаты для отдыха;
- полноценные жилые комнаты;
- офисы;
- кинозалы;
- фото студии;
- музыкальные студии;
- арт-студии;
- игровые комнаты;
- детские комнаты;
- фитнес студии;
- классы для занятий.

Телефон:
0(97) 232-7563

Адрес:
ул. О. Гончара, 47/49, офис 44
Сайт:
www.gardenrooms.com.ua

E-mail:
gardenroomsua@yandex.ru


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Ландшафтний дизайн

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: пре...
Додати компаніюАрхитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms" на карті Києва


Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms" на карті Києва


Коментарі користувачів: Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Архитектурно-строительная компания "Eden Garden Rooms", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати архитектурно-строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Eden Garden Rooms, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.