Учебный центр информационных технологий "QA Start Up" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Учебный центр информационных технологий "QA Start Up", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Учебный центр информационных технологий "QA Start Up", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Учебный центр информационных технологий "QA Start Up"
Пошук:


Навчання
Link.ua рекомендует:
Работа в учебном центре

Учебный центр информационных технологий "QA Start Up"QA Start Up – учебный центр информационных технологий, в котором теоретические знания подкрепляются реальными проектными задачами. Во время обучения на наших курсах Вы поймете, что все сложное на самом деле просто.

Наша Миссия – подготовить высококвалифицированных специалистов в области информационных технологий, обеспечивая доступность обучения для Всех.

Подготовка в нашем учебном центре проводится по следующим направлениям:
  • Тестирование программного обеспечения (QA Testing)
  • Основы UNIX
  • Основы SQL
  • Основы сетей (Networks)
  • Автоматизированное тестирование (Selenium + Python)
В QA Start Up работают тренеры-практики, которые занимают технические должности в международных IT компаниях. Шаг за шагом, они научат Вас всем аспектам современных информационных технологий, поделятся с Вами своим многолетним опытом работы с проектами не только на украинском IT рынке, но и расскажут обо всех тонкостях работы за рубежом.

Наши выпускники получают глубокие практические знания, и могут претендовать на востребованные должности в международных IT компаниях.

Главный принцип QA Start Up — эффективность и работа на результат. Мы отвечаем за то, что делаем, и именно поэтому нас выбирают, когда хотят получить результат наивысшего уровня!

НАЗВАНИЕ КУРСА СТОИМОСТЬ
Тестирование программного обеспечения (QA Testing) 3200 грн
Автоматизированное тестирование (Selenium + Python) 3900 грн
Основы SQL 1900 грн
Основы UNIX 1500 грн
Основы сетей (Networks) 1900 грн

Присоединяйтесь к нашей команде и начните карьеру IT специалиста вместе с нами!

Телефон:
(096) 255-4549, (093) 615-3090

Адреса:
ул. Смоленская, 31/33 (здание института "ЭКОМЕН")
Сайт:
www.qastartup.com.ua


Метро поблизу:
Шулявская
Политехнический институт

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікаціїУчебный центр информационных технологий "QA Start Up" на карті Києва


Учебный центр информационных технологий "QA Start Up" на карті Києва


Коментарі користувачів: Учебный центр информационных технологий "QA Start Up"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Учебный центр информационных технологий "QA Start Up", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати учебный центр информационных технологий, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії QA Start Up, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.