Строительная компания "Телеос-Буд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Строительная компания "Телеос-Буд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Телеос-Буд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Телеос-Буд"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Телеос-Буд"Предоставление ремонтных работ под ключ.

От дизайн проекта до навески карнизов.

Все виды работ по ремонту квартир, офисов, коттеджей проводятся опытными и высококвалифицированными специалистов с большим стажем работы.

Современные технологии и высококачественные долговечные строительные материалы.

У нас:
- индивидуальный подход к клиенту;
- неизменная цена после заключения договора;
- поэтапная оплата;
- гарантия на все виды работ;
- бесплатные консультации и выезд специалиста к заказчику на объект;
- опыт лучших специалистов;
- высокотехнологичный подход.

Телефон:
(044) 408-2821, (067) 215-8494, (095) 834-8657

Адрес:
ул. Нежинская, 16
Сайт:
www.teleos.kiev.ua

E-mail:
Teleos@i.ua


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Ремонт квартир
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Строительная компания "Телеос-Буд" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительная компания "Телеос-Буд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Телеос-Буд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Телеос-Буд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.