Служба ассенизации "Водолей Сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Служба ассенизации "Водолей Сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Служба ассенизации "Водолей Сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Служба ассенизации "Водолей Сервис"
Пошук:


Послуги
Служба ассенизации "Водолей Сервис"Предприятие "Водолей Сервис" с многолетним опытом роботы в области ассенизаторских услуг предоставляет все виды сантехнических робот по очистке и ремонту систем канализаций с использованием илоссосных машин.

Основные направления нашей компании:
- ремонт и очистка канализаций;
- чистка ливневых систем и дренажа;
- откачка отходов из выгрибных ям, канализационных колодцев, септиков, биотуалетов и т.п.;
- откачка жыровых ловушек;
- очистка водонапорных башен;
- очистка скважын питьевой и технической воды;
- прокладка, замена, ремонт трубопровода;
- внутренние и внешние сантехнические роботы;
- ремонт, замена ливневок, установка ливнеприемников;
- установка колодцев, замена крышек колодцев.

Работаем круглосуточно, 7 дней в неделю!

Благодаря этому и большому парку техники, все роботы, даже самые сложные, будут выполнены в максимально быстрые сроки в удобное для вас время!

Телефон:
(095) 207-1730, (067) 252-8182

Адрес:
пр-т Победы, 65
Сайт:
www.vodolej.kiev.ua

E-mail:
vodoley2014@meta.ua


Метро поблизу:
Нивки
Берестейская

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Служба ассенизации "Водолей Сервис" на карті Києва


Служба ассенизации "Водолей Сервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Служба ассенизации "Водолей Сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Служба ассенизации "Водолей Сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати служба ассенизации, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Водолей Сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.