Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт побутової техніки Києва на Минской

Якщо вас цікавить Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт побутової техніки або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт побутової техніки, м. ). А якщо вам є що сказати про Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт побутової техніки до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт побутової техніки в Києві » Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис"
Пошук:


Ремонт
Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис"Ремонт бытовой техники различной сложности.

Ремонт:
- телевизоров;
- стиральных машин;
- холодильников.

Телефон:
(044) 229-8064, (067) 717-7092, (063) 204-7575, (050) 743-4915

Адрес:
пр-т Оболонский, 30
Сайт:
www.bt-servis.com.ua


Метро поблизу:
Минская
Героев Днепра

Рубрики:
Ремонт побутової техніки

Додати компанію

Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис" на карті Києва


Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мастерская по ремонту бытовой техники "Быт-Тех-Сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мастерская по ремонту бытовой техники, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Быт-Тех-Сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.