Международная организация "CNA International Ukraine" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Международная организация "CNA International Ukraine", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Международная организация "CNA International Ukraine", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Международная организация "CNA International Ukraine"
Пошук:


Працевлаштування

Международная организация "CNA International Ukraine"CNA International Ukraine - это ведущая международная организация, которая предлагает услуги в области Executive Search и рекрутинга редких специалистов IT-сферы, услуги релокации, аутстаффинга, и консалтинга.

CNA International Ukraine - это часть Pertemps Group, ведущей компании по подбору персонала в Европе с годовым оборотом более, чем 770 миллионов Евро.

CNA International имеет представительства в Великобритании, Словакии, Польше, Венгрии, Румынии, Украине, Словении, Болгарии.

В ближайшие три года планируется открытие представительств в более, чем 20 странах, что даст возможность международным компаниям обращаться к одному поставщику вместо множества локальных.

Мы ручаемся за качество и детальную проработку каждого запроса, основываясь на новых уникальных методиках Candidate Aspiration Based Search (CABS) и RPO.

Мы либо беремся и находим, либо не начинаем поиск вовсе. Консалтинг - это то, что заметно выделяет нас на рынке, и помогает не только находить нужные ресурсы и рекомендации, но и "подсказывает", что делать с этими ресурсами далее (если в этом есть необходимость).

Ждем запросы и рады ответить на возникшие вопросы.

Телефон:
(044) 337-0985

Адрес:
ул. Шелковичная, 38
Сайт:
www.cnaint.com.ua

E-mail:
info@cnaint.com.ua


Метро поблизу:
Дворец спорта

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Международная организация "CNA International Ukraine" на карті Києва

Коментарі користувачів: Международная организация "CNA International Ukraine"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Международная организация "CNA International Ukraine", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати международная организация, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії CNA International Ukraine, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.