Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші магазини Києва на Ипподроме

Якщо вас цікавить Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші магазини або географічно спростити відбір (наприклад: Інші магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Інші магазини в Києві » Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket"С помощью сервиса Big-Basket каждый может осуществлять покупки с таких популярных аукционов как eBay и Amazon.

Наши главные преимущества: 100% гарантия получения товара или возврат денег, доставка товаров из Америки (США), упрощенная процедура таможенного оформления, СМС информирование, отслеживание статуса заказа в личном кабинете.

Регистрируйтесь на нашем сервисе big-basket.net и делайте выгодные покупки.

Телефон:
(097) 058-0558

Адрес:
ул. В. Касияна, 1
Сайт:
www.big-basket.net

E-mail:
big-basket@mail.ua


Метро поблизу:
Ипподром
Теремки

Рубрики:
Інші магазини
Інші послуги

Додати компанію

Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket" на карті Києва


Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket" на карті Києва


Коментарі користувачів: Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов "Big-Basket", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати проект по доставке товаров интернет аукционов и магазинов, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Big-Basket, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.