Садово-ландшафтный центр "Квиткар" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ландшафтний дизайн Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Садово-ландшафтный центр "Квиткар", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ландшафтний дизайн або географічно спростити відбір (наприклад: ландшафтний дизайн, м. ). А якщо вам є що сказати про Садово-ландшафтный центр "Квиткар", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ландшафтний дизайн до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ландшафтний дизайн в Києві » Садово-ландшафтный центр "Квиткар"
Пошук:


Ремонт
Садово-ландшафтный центр "Квиткар"Садово-ландшафтный центр "Квиткар" предлагает широкий выбор традиционных и эксклюзивных растений из питомников Германии, Италии и Бельгии.

А также: проектирование, дизайн, создание и дальнейшее обслуживание садово-ландшафтных проектов, консультации.

Ознакомьтесь с нашими работами, и Вы будете приятно удивлены.

Телефон:
(044) 467-7035

Адрес:
ул. Плещеева, 10
Сайт:
www.kvitkar.ua

E-mail:
027@kvitkar.ua


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Ландшафтний дизайн
Озеленення
Сад та город

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: пре...
Додати компаніюСадово-ландшафтный центр "Квиткар" на карті Києва


Садово-ландшафтный центр "Квиткар" на карті Києва


Коментарі користувачів: Садово-ландшафтный центр "Квиткар"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Садово-ландшафтный центр "Квиткар", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати садово-ландшафтный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Квиткар, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.