Дизайнерское бюро "Виссон" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Дизайнерское бюро "Виссон", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Дизайнерское бюро "Виссон", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Дизайнерское бюро "Виссон"
Пошук:


Ремонт

Дизайнерское бюро "Виссон"Компания Visson - профессионалы в сфере текстильного дизайна.

Мы осуществляем весь комплекс работ по текстильному оформлению интерьера, от пошива штор до декоративных подушек.

У нас есть собственное швейное производство.

Пошив изделий производиться специалистами с многолетним опытом на профессиональном современном оборудовании.

Телефон:
(063) 247-7440

Адрес:
пр-т Победы, 49/2
Сайт:
www.vissoncompany.com.ua

E-mail:
vissoncompany@gmail.com


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Дизайнерское бюро "Виссон" на карті Києва

Коментарі користувачів: Дизайнерское бюро "Виссон"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дизайнерское бюро "Виссон", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайнерское бюро, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Виссон, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.