Сервисный центр "ITlogic" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Демеевской

Якщо вас цікавить Сервисный центр "ITlogic", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр "ITlogic", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр "ITlogic"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр "ITlogic"Компания "ITlogic" занимается розничными и оптовыми продажами расходных материалов для ремонта и обслуживания картриджей, компьютеров, ноутбуков и имеет широкий спектр комплектующих разного типа и класса также периферийное оборудование от ведущих мировых производителей.

В интернет-магазине "ITlogic" можно в любое время сделать заявку именно той техники, которая так необходима в повседневной и офисной жизни и в этом Вам всегда помогут наши опытные специалисты с учетом просьб и интересов.

Ремонт:
- заправка картриджей;
- восстановление картриджей;
- ремонт принтеров и МФУ;
- ремонт компьютеров;
- ремонт ноутбуков;
- сборка компьютеров на заказ.

Телефон:
(044) 361-4616, (063) 206-6930, (063) 397-6333, (067) 606-9044

Адрес:
пр-т Голосеевский, 15а
Сайт:
www.itlogic.in.ua

E-mail:
sale@itlogic.in.ua


Метро поблизу:
Демеевская
Голосеевская

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт комп'ютерів
Ремонт телефонів
Комп'ютерні магазини

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр "ITlogic" на карті Києва

Коментарі користувачів: Сервисный центр "ITlogic"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр "ITlogic", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ITlogic, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.